Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 10 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  LAS PAR SAN KAUÇUK SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

  LAS PAR SAN KAUÇUK SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

  Firmamız, 1974 yılında LASPARSAN LASTİK DÖKÜM adi ortaklığı ismi altında Yusuf TORUN tarafından Gaziantep Sanayi Bölgesinde küçük bir atölye olarak faaliyetine başladı.1998‘de tamamen kauçuk & plastik ve metal yedek parçalar imalatına yönelmiş ve 1998 yılı itibariyle LPS (LAS PAR SAN KAUÇUK SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. ) kurumsallaşarak, adıyla Kauçuk & Plastik & Metal sektöründe entegre bir kuruluş olarak saygın ve öncü konumuyla hak ettiği yeri almıştır. EPDM, NBR, TABİİ, SBR, CR, SİLİKON, VİTON, SÜNGER Kauçuk çe
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Gaziantep
  Telefon: (342) 235 28-48
 • GOLD FİRMA
  Nihat Öztüzün ve Oğulları

  Nihat Öztüzün ve Oğulları

  Nihat ÖZTÜZÜN tarafından 47 yıl önce kurulmuş olan firmamız, küçük bir torna atölyesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Geçen yıllar içerisinde kazanılan deneyimle iş makinalarında uzmanlaşmış olup 1981 yılında Nihat ÖZTÜZÜN ünvanının yanına oğulları da eklenerek limited şirketi olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Firmamız kurulduğu günden bu yana Sayın Nihat ÖZTÜZÜN ün dürüstlük, uzmanlık, ciddilik prensiplerini kendine ilke edinerek çalışmış ve bu sayede de; Güneydoğu Anadolu Bölgesinin iş makinaları al
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Gaziantep
  Telefon: (342) 235 33-33
 • CELİK METAL VE KAUCUK SAN

  HER TÜRLÜ KAUCUK,METAL,PLASTİK ÜRÜNLERİN ÜRETİLMESİ İÇİN KALIP YAPIMI VE SERİ ÜRETİME ALINMASINA KADAR HERŞEY FİRMAMIZ BÜNYESINDE YAPILMAKTADIR. SHOTCRETE(BETON PÜSKÜRTME MAKİNASI) KURU VE YAŞ OLARAK İMALATI YAPILMAKTA VE HER TÜRLÜ YEDEK PARÇA ÜRETİMİNİ YAPMAKTAYIZ.
 • Şehir: Gaziantep
  Telefon: (342) 235 24-56
 • Lasparsan Kauçuk San. Ve Tic.Ltd.Şti

  Lasparsan Kauçuk San. Ve Tic.Ltd.Şti, 342 235 28 48, Küsget San. Sit. D Blok 8. Ada 20 Nolu Cd. No:1/2 Şehitkamil / Gaziantep , İnşaat Makineleri - İş Makineleri - Kauçuk - Yedek Parçacılar - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Gaziantep
  Telefon: (342) 235 28-48
 • NUR MAKİNE SANAYİ

  BİMS HARÇ KARIŞTIRICI, U TİPİ HARÇ KARIŞTIRICI,SİLİNDİRLİ HARÇ KARIŞTIRICI,KONKASÖR(TAŞ KIRICI),SİLİNDİR, TAŞIYICI BANT,SİLO(KUM AMBARI), HİDROLİK YÜKSEK KALDIRMA MAKİNALARI VE MERMER KESME,MERMER SİLİM MAKİNALARI YEDEK PARÇA BAKIM VE ONARIMI İLE HİZMETİNİZDE?
 • Şehir: Gaziantep
  Telefon: (342) 235 35-08